TWÓJ DOM - materiały budowlane  
  TWÓJ DOM - materiały budowlane  
   
TWÓJ DOM - materiały budowlane;
O FIRMIE

Firma "TWÓJ DOM" rozpoczęła działalność w 2003 roku od montażu stolarki otworowej. Duże zainteresowanie tego typu usługami sprawiło, że w krótkim czasie liczba zatrudnionych osób wzrosła czterokrotnie. Od 2005 roku poszerzyliśmy naszą działalność, otwierając sklep z artykułami remontowo-budowlanymi.

Początkowo asortyment ograniczał się do montowanych przez nas okien i drzwi, ale starając się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie zwiększaliśmy ofertę. W 2007 roku otworzyliśmy drugi punkt sprzedaży detalicznej a nasza oferta objęła również takie artykuły jak: rolety materiałowe, parapety, bramy garażowe i zewnętrzne rolety zabezpieczające oraz karnisze, panele podłogowe, listwy cokołowe z artykułami wykończeniowymi, sztachety i chemię budowlaną.

Oferujemy wysoką jakość usług, która wynika z gromadzonego od początku działalności doświadczenia. Grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie, potwierdzając tym samym, że nasze starania przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Firma nastawiona jest na stały rozwój, poznawanie i wdrażanie nowych technologii oraz dbałość o poziom świadczonych usług.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

TWÓJ DOM - siedziba
 
   
 

webdesign: mp.grafix

 
 

Copyright © 2016 by TWÓJ DOM. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie nazwy, znaki handlowe oraz katalogi umieszczone na stronie są zastrzeżone dla ich właścicieli.
Zostały użyte wyłącznie w celu informacyjnym.

 
strona główna napisz do nas